Bare Hill Holiday Village

Kıbrıs’ ın muhteşem turistik özelliklerine sahip Girne’ de bulunan Bare Hill Holiday Village şehir merkezine sadece 6 km. uzaklıktadır. Yeşillikler içerisinde bulunan Alsancak kasabası içerisinde konumlandırılan tesis eşsiz manzarası ve plajlarıyla tüm aile ve çiftlere kolay ulaşım imkânı da sunmaktadır.

Açık havuzu bulunan Bare Hill Holiday Village hem küçükler için hem de büyükler için oluşturulan havuz alanlarıyla konforlu havuz kullanımı sağlamaktadır. Kıbrıs’ ın mimarisine uygun olarak dizayn edilen tasarımıyla tüm odalarında, klima, tv, buzdolabı, telefon, elektrikli çaydanlık, saç kurutma makinesi, ücretsiz olarak internet kullanımı ve daima kullanıma hazır sıcak su imkânı bulunmaktadır. Hem otel odaları hem de bugalovları farklı manzaralara sahip olmakla birlikte hepsinin balkon kullanım özeliği bulunmaktadır.

Gün boyu restaurant ve bar olanaklarından faydalanılabilen Bare Hill Holiday Village hızlı aperatifler ya da Kıbrıs mutfağına özel olan yemeklerden oluşan menüler sunmaktadır. Genel kullanım alanlarında da ücretsiz olarak internet kullanımıyla tesisin her alanında vakit geçirilebilmektedir. Tesis içerisinde çocuklar da düşünülerek oynayabilmeleri için oyun alanı tasarlanmıştır ve tesisin hemen yanından sıklıkla kalkan dolmuşlarla Girne merkeze gitmek oldukça kolaydır.

Eğer ki dolmuş kullanılmak istemezse araç kiralama hizmetinden faydalanılabilir ya da taksi çağrılabilir. Kalabalık ve çocuklu olan aileler için rahatlık sağlayacak bu hizmetler sayesinde tatilin keyfi daha fazla çıkarılmaktadır. Sadece oda ve oda kahvaltı konseptinde hizmet alabileceğiniz Bare Hill Holiday Village misafirlerini ağırlamak için bekliyor.

Bir Cevap Yazın